TÝDENNÍ POBYTOVÝ KURZ NA BALI 2024

ÚNOROVÝ RETREAT NA BALI PRO VAŠI MYSL, TĚLO I VZTAHY

POZNEJTE S NÁMI BALI I SAMI SEBE Z JINÉHO POHLEDU

PROČ JET NA BALI S NÁMI? PROTOŽE…

 

TÝDENNÍ POBYT S NÁMI JE NA BALI VELMI INTENZIVNÍ JAK Z POHLEDU POZNÁNÍ BALIJSKÝCH TRADIC, MÍST A HODNOT, TAK POZNÁNÍ SEBE SAMA.

 

DÍKY SETKÁNÍ S MÍSTNÍMI DUCHOVNÍMI OBJEVÍME JINÝ POHLED NA ŽIVOT  A ZÍSKÁME INSPIRACI PRO POSUN NAŠEHO VĚDOMÍ A MYŠLENÍ K VĚTŠÍ LEHKOSTI.

 

DÍKY PSYCHOLOGICKÉMU KONCEPTU LIFE DYNAMIC SPOLEČNĚ POLADÍME MYSL, TĚLO I VZTAHY TAK, ABYCHOM SE VRACELI DOMŮ SPOKOJENÍ, KLIDNÍ A MOHLI PLNĚ FUNGOVAT VE VŠECH TŘECH ROVINÁCH V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ.

 

ODVEZETE SI DOMŮ DÁRKY OPRAVDU NA CELÝ ŽIVOT.

Intenzivní týden na Bali s psychologem, vedený v programu LIFE DYNAMIC, a společná intenzivní práce vám přinese tolik, jako celoroční návštěvy u psychoterapeuta.

A JAK BUDE VYPADAT NÁŠ PROGRAM? 

 

Strávíme společně většinu dne, kdy na výletech probudíme naši mysl a uvědomíme si důležitá témata, vedoucí k hlubšímu poznání sebe sama a pochopení našich vztahů.

 

Výlety budou koncipované v rámci sebepoznávacího konceptu LIFE DYNAMIC, kdy propojíme duchovní práci s energií místa, které podpoří celý proces. 

 

Zažijete výlet s místními rybáři, setkání s duchovními v chrámu Besakih, pokloníme se Ganéšovi ve Sloní jeskyni Goas Gajah, setkáme se s démony v Tirta Gangga, vstoupíme bránou Lempuyang Temple do nebe  a opláchneme se pod obřím vodopádem Gitgit v džungli. Po nočním výstupu na sopku Batur uvítáme východ slunce nad velkou kalderou.

 

Během odpočinkových dní si  budete moci užít pravou balijskou masáž a poslechnout psychologické přednášky o vztazích a psychice. Na závěr přednášky budete mít vždy dostatek prostoru pro zodpovězení všech vašich otázek.

 

A během večerů budeme společně v bezpečném prostředí prozkoumávat  svoji intimitu na praktických seminářích. V bezpečném prostředí malé skupiny či úplně soukromě na pokojích.

 

Pokud byste kdykoli během dne potřebovali konzultaci nebo individuální přístup, bude vám mimo stanovené programy k dispozici terapeut na individuální nebo párové konzultace dle vašich potřeb. 

Vstoupíme bránou Lempuyang Temple do nebe
Pokloníme se Ganéšovi ve Sloní jeskyni Goa Gajah
Vyjedeme s místními rybáři na lov ryb
Pokloníme se Ganéšovi ve Sloní jeskyni Goa Gajah
Uvítáme východ slunce na sopce Batur

 

EXOTIKA – DUCHOVNO – CHRÁMY –  PSYCHOLOGIE – SEBEPOZNÁNÍ – CESTOVÁNÍ – PLÁŽE – HINDUISMUS – BUDHISMUS – VZTAHY – KAMASUTRA –  INSPIRACE – MASÁŽE …  BALI S PŘESAHEM

 

A KDE BUDEME BYDLET, JÍST A PROZKOUMÁVAT NAŠE VNITŘNÍ SVĚTY? V AMEDU V GREEN COCO HOUSE

Green Coco House se nachází v krásné zahradě, jen pár kroků od pláže Lipah, na severovýchodě Bali.

 

Pokoje jsou v malých dřevěných domcích, dvoulůžkové, klimatizované, s výhledem do zahrady, vlastní koupelnou a bezplatnou Wi-Fi.

Všechny pokoje mají ložní prádlo a ručníky.

Polopenze je bohatá na místní ovoce a zeleninu, ryby a maso, formou bufetu přímo v areálu ubytování. Po domluvě možnost vegetariánské stravy.

Během celého pobytu bude s námi místní průvodce, hovořící česky, se kterým si můžete naplánovat výlety po celém Bali podle vlastních představ.

 

POBYT JE POUZE PRO 12 OSOB. JE VHODNÝ JAK PRO PÁRY, TAK SINGLES.

Termíny pobytu:

5.2. – 11.2.2024 a 12.2. – 18.2.2024

 

LAST MINUTE CENY. 

 

PIŠTE NEBO VOLEJTE NA TEL. 777668826

 

CO BY VÁS JEŠTĚ MOHLO ZAJÍMAT O TÝDENNÍM POBYTU NA BALI

Pozvánka na týdenní sebepoznávací pobyt 

Jak bude probíhat program Intimita a sexualita

Lukáš Dastlík odpovídá na vaše dotazy